Yeşilpınar Özel Okullar

Yeşilpınar özel okullar bünyesinde hizmet veren Kardelenler Koleji; Yeşilpınar ve civar semtlerdeki okul ihtiyacının %80’ini karşılayabilecek bir donanıma sahiptir. Öğrencileri ile tek tek KARES eğitim modeli ile ilgilenmesi TEOG ve YGS gibi önemli sınavlarda başarılı olmasını sağlamaktadır. Gerek servis kolaylığı gerekse de okul içi ve dışı güvenliği nedeniyle ailelerin beğenisini toplayan bir okul olmuştur.

Kardelenler Özel Anaokulu

Geleceğimizin neslini temel değerlerimiz, gelenek göreneklerimize uygun yetiştirmek ve çağdaş bir birey olmasını sağlamak amacıyla eğitim veren Kardelenler Özel Anaokulu; 36-66 ay arasındaki çocukların eğlenerek öğreneceği bir öğretim modeline sahiptir. Okula adaptasyon sorununu PDR uzmanları ile kısa sürede ortadan kaldırabilen Kardelenler Özel Anaokulu ile; çocuklarınızın duygusal ve temel ihtiyaçları özel eğitmenler tarafından karşılanır. Zeka oyunları, drama etkinlikleri ve yaratıcılık gibi dersleri ile çocuğun psiko-motor becerilerini gelişmesi desteklenir.

Kardelenler Özel İlkokulu

Toplumun ihtiyacı olan doktor, öğretmen ve mühendisler yetiştirdiğini bilen Kardelenler Özel İlkokulu; temel derslerinin yanında yaratıcılıklarını arttıracak yöntemleri ve faaliyetleri çocuklara uygulamaktadır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz neslin en iyilerini yetiştirme gayesi taşıyan Kardelenler Özel İlkokulu; ailelerin bir okuldan bekleyebileceği tüm talepleri karşılamaktadır.

Kardelenler Özel Ortaokulu

Ortaokul; meslek seçimine iki adım kala, verimli ve kaliteli geçirilmesi gereken bir süreçtir. Kardelenler Özel Ortaokulu olarak; vereceğimiz her ders ve faaliyetlerin tek amacı iyi bir liseyi kazandırmaktır. 6.sınıftan itibaren TEOG sınavına yönelik müfredat ve sınavlar ile, çocuklarımızı hayatlarının ilk eğitim sınavına hazırlıyoruz. TEOG başarılarının yarısının en az bizim başarılarımız olduğunu bilen kurumumuz; daha çok öğrenciyi hayallerine yaklaştırmak için eğitim modellerini geliştirmektedir.

Kardelenler Özel Anadolu Lisesi

Akademik kariyerlerine başlamadan önce KARES eğitim modeli ile, hangi alanda başarılı olup hangi alanda başarısız olacağını saptayan eğitimcilerimiz sayesinde; çocuklarımız doğru meslek tercihi yapmaktadır. İşini sevmeyen bir kimsenin, topluma faydalı olamayacağını bilen eğitimcilerimiz; öğrencilerin neyi yapabileceğini neye yeteneği olmadığını saptayacak birçok eğitim modeli üstünde çalışmaktadır. Gelecekte işlerini severek ve iyi yapan doktorlar ve mühendisler yetiştirmek için, temelden eğitimin çok önemli olduğunu biliyoruz.