Gaziosmanpaşa Özel Okullar

Artan nüfus ve göç sebebi ile İstanbul genelinde eğitim- öğretim kurumlarının sayısı da artmaktadır. Okul talebini karşılamak ve nesillerimizi geleceğe faydalı olarak yetiştirmek amacıyla açılan Kardelenler Koleji olarak; Gaziosmanpaşa ve çevresi semtte kaliteli eğitim vermektedir.

Kardelenler Özel Anaokulu

Anaokulları; öğrencilerin ilkokuldan önce başladığı ve okula uyum sağlanması ile veliler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çalışan anne babaların çocuklarının hem güvende olduğunu bilmek hem de eğitimine destek olması amacıyla, anaokullarına göndermesi sık rastlanılan bir durumdur. Çocuklarının hem psikolojik hem de sosyolojik gelişimlerine destek olmak amacıyla veliler, en donanımlı ve en kaliteli anaokuluna göndermek istemektedirler. Gelecek nesillerimizin küçük kurtarıcıları olan okul öncesi çocuklarımızın gelişmesinde katkımızın olması için Kardelenler Koleji olarak; Kardelenler Özel Anaokuluna öğrenci kabul etmekteyiz.

Kardelenler Özel İlkokulu

İlkokul çağı çocukların artık geleceklerini şekillendirmek üzere başladığı ilköğretim; onların hem ilerdeki meslek seçiminde hem de karakterinde önemli rol oynamaktadır. En az ebevynleri kadar çocukların üzerinde sorumluluğu olduğunun bilincinde olan Kardelenler Özel İlkokulu; gelecek nesillerin kaliteli bir eğitim almasını ve milletimize faydalı insanlar olarak yetişmesini amaçlamaktadır. Kardelenler Özel İlkokulu olarak; çocukların hem sosyolojik anlamda hem de psikolojik anlamda desteklenmesini sağlayıp, becerilerine göre bir kariyer yolu çizmek için KARES eğitim modelini uygulamaktayız.

Kardelenler Özel Ortaokulu

Çocukların hayal ettiği mesleklere ulaşması için gerekli olan sınavlarda başarılı olabilmesini sağlamak her okulun amacı olsa da, bu amacı başarabilmek öğrenci kadar okulun da sorumluluğundadır. Öğrencilerimizin hayallerindeki mesleğe ulaşabilmesini sağlamak amacıyla, eğitimde farklı öğrenme methodları ile birlikte KARES eğitim modelini okullarımızda uygulamaktayız. TEOG gibi lise seçiminde önemli rol oynayan sınav için; özel çalışma programları ve etütler Kardelenler Özel Ortaokulu tarafından sağlanmaktadır.

Kardelenler Özel Anadolu Lisesi

Meslek seçimine çok az kala, öğrencilerin becerilerini ve bilgi birikimlerini ölçüp, doğru yönlendirme yapmayı amaçlayan Kardelenler Özel Anadolu Lisesi, her öğrenciyle özel olarak ilgilenmekte ve kişiye özel programla başarıya koşmaktadır. Kardelenler Özel Anadolu Lisesi; Gaziosmanpaşa’da sayılı okullar arasında gösterilmekte olan yeni ancak kaliteli bir eğitim kurumu olması sebebiyle, velilerin beğenisini toplamıştır.