Eyüpsultan Özel Okullar

İstanbul’un metropol oluşu ve sürekli göç alışı sebebiyle, okulların sayısı da artmaktadır. Kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrenciler ve çocuklarına kariyer anlamında gelecek vaad edecek okullara göndermek isteyen velilerin ortak amacı ise; hem evlerine hem de bütçelerine en uygun okulu bulmaktır. Kardelenler koleji ise; Eyüp ve civarı semtlerde hem servis özelliği hem de ulaşım kolaylığı sebebi ile hem velilerin hem de öğrencilerin beğenisini topluyor.

Kardelenler Özel Anaokulu

Okul öncesi çocukların ilköğretime başlamadan önce okul sürecine dahil olduğu dönem olan anaokulu, çocuğun geleceğindeki kariyerinden kişiliğine kadar geniş bir konuda önemli rol oynar. Bu sorumluluğun bilincinde olan Kardelenler özel anaokulu; gerek Kares eğitim modeli ile gerekse de gelişimsel pdr desteği ile çocuklarınızın her an yanında olmaktadır.

Kardelenler Özel İlkokulu

İlkokula başlayan öğrencilerini uzman öğretmenleri ve pdr uzmanlarıyla karşılayan Kardelenler özel ilkokulu; Eyüp’te örnek okullar arasında gösterilmektedir. Kardelenler özel ilkokulları; Çocukların ilgi alanlarına ve becerilerine göre geliştirdiği Kares eğitim modeli ile kapsamlı bir eğitim müfredatı uygulamaktadır. Spor dallarından, drama atölyelerine kadar farklı becerileri öğrencilerine aşılamaya çalışan Kardelenler özel ilkokulu; çocukların sosyal gelişimlerini destekleyici faaliyetleri sıkça uygulamaktadır.

Kardelenler Özel Ortaokulu

Teog gibi önemli bir sınava hazırlanan binlerce öğrenci arasından sıyrılması için kendi öğrencilerine Teog etütleri ve sınava yönelik dersler veren Kardelenler özel ortaokulları; eğitimde öncü kurum olarak bilinen Eyüp ve civarında en iyi özel ortaokulu olarak anılmaktadır. Kardelenler özel ortaokulu; öğrencilerin kariyer hedeflerini gerçekleştirmenin yanında onların sosyal gelişimlerine de destek olacak faaliyetleri uygulamaktadır. Spor alanlarını kullandırmadan, hobi edinimlerine kadar destekleyen Kardelenler özel ortaokulu; öğrencilerini her zaman hem kariyer hem de becerileri açısından desteklemektedir.

Kardelenler Özel Anadolu Lisesi

Özel lisesi ile her yıl yüzlerce öğrenciyi hayal ettiği üniversiteye kavuşturan Kardelenler Özel lisesi; özel sınav programları ve çalışma yöntemleri ile öğrencilerin başarıya koşmasını sağlıyor. Kares eğitim modelinden Gelişimsel PDR ile bir öğrencinin ihtiyacı olabilecek tüm eğitim ve desteği veren Kardelenler Özel Anadolu Lisesi; İstanbul’da öncü olan kolejler arasındadır.